Hokejisté Vítkovic vyhráli po vydařené druhé třetině v Karlových Varech

Karlovy Vary – V 6. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery venku na ledě karlovarské Energie po vydařené druhé třetině 4:2. Vzhledem k odloženým zápasům proti Mladé […]

Karlovy Vary – V 6. kole základní části Tipsport extraligy vyhráli hokejisté vítkovické Ridery venku na ledě karlovarské Energie po vydařené druhé třetině 4:2. Vzhledem k odloženým zápasům proti Mladé Boleslavi a Českým Budějovicím hrají Vítkovice další zápas až příští pátek doma s Brnem.

Střelecky se prosadili za domácí Karlovy Vary Ondřej Procházka (20′) a Jiří Černoch (51′). Za hostující Vítkovice dvěma brankami Anthony Nellis (28′ a 60′) a brankou Patrik Demel (6′) s Jindřichem Abdulem (34′).

Utkání řízené Matějem Sýkorou s Lukášem Květoněm za asistence Tomáše Geráta a Miroslava Lhotského sledovalo 3650 diváků.

HC Energie Karlovy Vary vs. HC Vítkovice Ridera 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Ne 29. září 2024, 15:30 – KV aréna v Karlových Varech